EPERIA - Shopping mall

2.28b | 1. Poschodie
OrientačnýOrient. plán
Pi - So: 11:00 - 01:00 / Ne- Št: 11:00 - 23:00

Šariš pub

Zákazníkom v našom Šariš Pube, ktorý je vlajkovou loďou pivovaru Šariš ponúkame domáce špeciality, pochúťky k pivu, hamburgery a tie najlepšie jedlá šarišskej kuchyne.

Zakladáme si na domácich, vždy čerstvých a kvalitných surovinách. Počas roka ponúkame zákazníkom rôzne sezónne menu zamerané na sviatky, obdobia, udalosti, národné kuchyne a sezónne produkty. Samozrejmosťou je pre nás nielen kvalitné a chutné jedlo, ale aj dokonale načapované pivo priamo z tanku, vyškolený personál a food styling.

Šariš je na východe synonymom piva, ale u nás vo vlajkovom Šariš Pube chutí najlepššie! Je jedno či ku nám prídete na „dva piva“ s partiou kamarátov alebo len tak s mamou podebatovať, u nás sa vždy budete cítiť nenormálne! Čapujeme nepasterizovaný Šariš tankovou technológiou, že by ste len to najčerstvejšie a najfajnovejšie pivo dostali.

 
Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.