EPERIA - Shopping mall

O nás Služby centra Otváracie hodiny Kontakt Všeobecný štatút súťaže a informácia o spracúvaní osobných údajov Marketingová podpora Atypické reklamné plochy Kariéra Návštevný poriadok Parkovací poriadok podzemného parkoviska Dôležité informácie Darčeková karta EPERIA

Kariéra

Ponuka práce v našom nákupnom centre

Brigádnik na informáciách v nákupnom centre

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • poskytovanie informácií návštevníkom nákupného centra
  • privolanie polície, záchrannej služby alebo SBS v prípade potreby
  • predaj darčekových kariet
  • administratívne práce
  • spolupráca pri marketingových aktivitách nákupného centra
  • dopĺňanie letákov a reklamných prospektov
  • poskytovanie doplnkových služieb infopultu

Druh pracovného pomeru
práca na dohodu

Upresnenie platových podmienok
4,25 EUR brutto/hod.
+ 50 % príplatky počas práce v sobotu
+ 100 % príplatky počas práce v nedeľu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

  • dobré ovládanie PC znalostí
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • príjemné vystupovanie
  • samostatnosť a iniciatívnosť pri riešení pridelených úloh
  • ochota pomôcť a poskytnúť informácie
  • flexibilita

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis s fotografiou na zuzana.viazankova@cbre.com

a miroslav.vlcek@cbre.com.

Hľadá sa Prevádzkový Manažér Multikina a Zástupca Prevádzkového Manažéra Multikina.

Ak vás táto ponuka zaujala, radi pracujete v dynamickom prostredí a chceli by ste sa stať súčasťou nášho budúceho kina Kino Star, ktoré otvoríme už v septembri, tak neváhajte a čítajte viac nižšie:

Aktuálne 0 pracovných príležitostí.
Dnes 09:00 - 21:00