EPERIA - Shopping mall

2.13a | 1. Poschodie
OrientačnýOrient. plán
9:00 – 21:00

Kníhkupectvo Panta Rhei

Kníhkupectvo Panta Rhei - Svet kníh, relax, kaviareň, kreatívne potreby

Najväčší predajca kníh na Slovensku Panta Rhei prináša svojim zákazníkom nielen zážitok z čítania ale aj z príjemných priestorov kníhkupectva s jedinečnou atmosférou. Vôňa kníh dlhodobo vedie ako jedna z najkrajších, s ktorou sa spájajú príjemné chvíle relaxu a dobrodružstva z poznania. Milujeme knihy a s radosťou sa s vami podelíme o naše znalosti a poradíme pri výbere.

Návšteva kaviarne Café Dias je zážitkom z objavovania sveta chutí, výberových plantážnych káv z rôznych krajín, čajov a kvalitných zákuskov. Práve preto sú pomenované podľa slávneho portugalského objaviteľa Bartolomeja Diasa. Interiér kaviarní evokuje ďaleké cesty a inšpiruje k novým výzvam objavovať a prežiť dobrodružstvo. Aby ste pri svojej obľúbenej kávičke mohli snívať o ďalekých cestách a plánoch.

Kreatívne potreby - Creative, ktoré sú súčasťou kníhkupectva Panta Rhei inšpiruje pre tvorivosť. Sme nadšení z originálnych, vlastnoručne vyrobených darčekov a predmetov. Ochotne vám pomôžeme pri výbere správnej techniky, výtvarných pomôcok a materiálov, aby ste sa mohli pustiť do práce a realizovať svoje fantázie. 

Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.