EPERIA - Shopping mall

01.04.2020

Oznam

Oznam

Prinášame Vám aktuálne informácie k vzniknutej situácii

Vážení zákazníci,

Vláda SR včera (15.03.2020) vyhlásila nové opatrenia v súvislosti s aktuálnou situáciou. Od dnešného dňa platia sprísnené opatrenia. Na 14 dní je zakázaný maloobchodný predaj a predaj služieb v prevádzkach.

Od dnešného dňa (t.j. 16.03.2020) budú v EPERIA Shopping Mall otvorené iba prevádzky ako FRESH Supermarket Plus, 101 Drogéria, Lekáreň Schneider, banky (Slovenská sporiteľňa, Poštová banka, Tatra banka, Raiffeisen banka, ktoré budú fungovať v obmedzenom režime, otváracie doby jednotlivých bánk budeme priebežne aktualizovať), mobilní operátori (Orange, O2, Telekom – fungovať budú tiež v obmedzenom režime, otváracie doby budeme aktualizovať), Slovenská pošta, Trafika Kapa Dab. Prevádzky stravovania budú fungovať výlučne na princípe „TAKE AWAY“ – teda formou výdaja jedla so sebou. 

Ostatné prevádzky v našom nákupnom centre musia byť zatvorené. Zároveň informujeme zákazníkov, že podzemné parkovisko bude počas celej tejto doby zatvorené. Rovnako bude z preventívnych dôvodov zatvorené aj detské exteriérové ihrisko. Vstup do EPERIA Shopping Mall je povolený iba s použitím akéhokoľvek prekrytia časti úst a nosa!

V galérii nižšie nájdete vždy prehľad otváracích hodín jednotlivých prevádzok, ktoré budeme priebežne aktualizovať. Zvlášť chceme upozorniť na upravené otváracie hodiny Slovenskej pošty (obedňajšia prestávka je vždy v čase od 11:30 do 12:00.) a počas víkendu. V nedeľu bude podľa nariadení Vlády SR ZATVORENÉ celé nákupné centrum. Taktiež chceme upozorniť zákazníkov Fresh Supermarket Plus o vyhradení otv. hodín od 09:00 hod. do 12:00 hod. pre seniorov. Pre vstup do nákupného centra po 17:00 hod. použite prosím druhý vchod pri vstupe do podzemného parkoviska. 

Ďakujeme za pochopenie.

Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.