EPERIA - Shopping mall

18.05.2020

Oznam

Oznam

Prinášame Vám aktuálne informácie k vzniknutej situácii

Vážení zákazníci,

Vláda SR 15.03.2020 vyhlásila nové opatrenia v súvislosti s aktuálnou situáciou. Od dnešného dňa platia sprísnené opatrenia. Od 16.03.2020 budú v EPERIA Shopping Mall otvorené iba prevádzky ako FRESH Supermarket Plus, 101 Drogéria, Lekáreň Schneider, banky (Slovenská sporiteľňa, Poštová banka, Tatra banka, Raiffeisen banka, ktoré budú fungovať v obmedzenom režime, otváracie doby jednotlivých bánk budeme priebežne aktualizovať), mobilní operátori (Orange, O2, Telekom – fungovať budú tiež v obmedzenom režime, otváracie doby budeme aktualizovať), Slovenská pošta, Trafika Kapa Dab. Prevádzky stravovania budú fungovať výlučne na princípe „TAKE AWAY“ – teda formou výdaja jedla so sebou. Ostatné prevádzky v našom nákupnom centre musia byť zatvorené. Zároveň informujeme zákazníkov, že podzemné parkovisko bude počas celej tejto doby zatvorené. Rovnako bude z preventívnych dôvodov zatvorené aj detské exteriérové ihrisko. Vstup do EPERIA Shopping Mall je povolený iba s použitím akéhokoľvek prekrytia časti úst a nosa!

V galérii nižšie nájdete vždy prehľad otváracích hodín jednotlivých prevádzok, ktoré budeme priebežne aktualizovať. V nedeľu bude podľa nariadení Vlády SR ZATVORENÉ celé nákupné centrum. Taktiež chceme upozorniť zákazníkov o vyhradení otv. hodín od 09:00 hod. do 11:00 hod. pre seniorov v potravinách a drogerii.

Ďakujeme za pochopenie.

Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.