EPERIA - Shopping mall

1.31a | 1. Poschodie
OrientačnýOrient. plán
9:00 – 21:00

MP3.sk / Progamingshop.sk

V hernej časti predajne nájdete najväčší výber hier pre herné konzoly Playstation, Xbox a Nintendo v Prešove. Samozrejme - ponúkame aj herné konzoly za špeciálne ceny, bazár Playstation 4 a Xbox One hier i možnosť vymeniť si svoje hry, ktoré ste už dohrali, za hry nové.

Na sklade v predajni máme aj veľký výber profi herného príslušenstva, ako sú herné myši, klávesnice, slúchadlá a ku konzolám nechýba značkové aj alternatívne príslušenstvo.
Fanúšikov určite poteší pohľad na herné figúrky a oblečenie  s hernou tematikou.

Druhou časťou predajne je partnerský obchod MP3.sk, kde nájdete okrem nových mobilných zariadení za dobré ceny aj obrovský výber príslušenstva k mobilným telefónom – od ochranných fólií, cez káble a nabíjačky až po pamäťové karty.
Využite náš bazár mobilov, v ktorom si nielen vyberiete z viac ako stovky druhov preverených telefónov, ale môžete využiť aj službu výmeny mobilov - doneste svoj starý mobil a jeho cenu vám odpočítame od ceny telefónu nového.
Predajňa taktiež slúži na osobné preberanie internetových objednávok z oboch internetových obchodov, s možnosťou úhrady priamo pri pokladni.

 

Alebo sa len príďte k nám len tak popozerať a potešiť sa pohľadom na technologické vychytávky, ktoré bavia vás aj nás.
Naši predajcovia sú tu pre vás, aby vám poskytli komplexné služby, vrátane poradenstva a drobného servisu.

Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.