EPERIA - Shopping mall

12.10.2018

H&M

H&M

Sviatok všetkých strašidiel je takmer tu!

Najstrašidelnejší a najbláznivejší čas roka je čochvíľa tu. Pripravte sa na “sviatok strašidiel” a užite si tvorbu kostýmov či tematické oblečenie ako sa patrí. Dobrodružstvá s kamarátmi budú tento rok poriadne vzrušujúce!

Strašidielka, malé príšerky či zvieratká - kostýmy na Halloween budú stáť za to! Popustite uzdu fantázii a odviažte sa pri výbere dokonalého kostýmu na Halloween pre svojich najmenších. Bude to viac strašidelný či skôr rozkošný outfit? A čo tak tričko s tekvicou? Alebo radšej šaty s kostlivcom? Nechýbajú nápadité plášte či neprehliadnuteľné čelenky.

V H&M na Vás čaká pestrý výber kostýmov či tematického oblečenia, ktoré využijete nielen počas sviatku strašidiel! Príďte si vybrať zo širokej ponuky šiat, sukničiek a topánok pre dievčatá alebo tričiek, nohavíc či kompletov pre chlapcov za skvelé ceny už od 4,99 EUR.

Halloween sa blíži - vyberajte z ponuky strašidelných kúskov v detskom oddelení už dnes! Vašich favoritov nájdete online na: https://bit.ly/2A3vFtN a v najbližšej predajni.

Tešíme sa na vás.

H&M

hm.com

Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.