EPERIA - Shopping mall

O nás Služby centra Otváracie hodiny Kontakt Všeobecný štatút súťaže a informácia o spracúvaní osobných údajov Marketingová podpora Atypické reklamné plochy Kariéra Návštevný poriadok Parkovací poriadok podzemného parkoviska Dôležité informácie Darčeková karta EPERIA Súťaž o Darčekové karty EPERIA

Dôležité informácie

Prinášame Vám aktuálne informácie k mimoriadnej situácii

EPERIA Shopping Mall je opäť otvorená!


Chýbali ste nám... Sme radi, že môžeme byť #opäťspolu a tešíme sa na spoločné stretnutia na najobľúbenejšej módnej adrese v Prešove - EPERIA Shopping Mall. 
Nakupujte v maximálnom komforte a navyše so skvelými zľavami, ktoré si pre vás pripravili naše predajne! Osviežte si svoj jarný šatník a nakupujte s radosťou nové trendy „kúsky“. 


Vaše zdravie je pre nás prioritou. Preto pravidelne dezinfikujeme sociálne zariadenia, všetky spoločné priestory, kontaktné a dotykové plochy.
Prosíme vás však aj naďalej o dodržiavanie mimoriadných opatrení.

  • Nákupné centrum EPERIA je otvorené denne od 09:00 do 20:00 hod. až do odvolania.
  • Prevádzky stravovania a kaviarne fungujú formou výdaja so sebou.
  • Platí povinnosť nosiť respirátor FFP2 vo všetkých interiéroch.
  • Aj naďalej platia vyhradené hodiny pre seniorov a osoby s ťažkým zdravotným postihnutím alebo ich sprievodcom pondelok až piatok v čase od 9:00 do 11:00 hod. v potravinách a drogérii.
  • V priestoroch centra nie je dovolené združovanie a je potrebné dodržiavať 2m odstupy.
  • Všetky oddychové sedenia a detské atrakcie ostávajú uzatvorené.

Ďakujeme za pochopenie.
Tešíme sa na Vašu návštevu!
Tím EPERIA Shopping Mall 

Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.