EPERIA - Shopping mall

2.27b | 2. Poschodie
OrientačnýOrient. plán
po-pia: 10:00-21:00, so-ne: 10:00-21:00

5D Cinema MAXIM

Trúfnite si na kino inak! Nechate sa vtiahnuť do neuveriteľného sveta piatich dimenzií v najväčšej sieti 5D kín v Českej republike a na Slovensku 5D Cinema Maxim.

Premietanie v 5D Cinema Maxim funguje na princípe kombinácie prvotriedneho 3D obrazu sledovaného aktívnymi 3D okuliarmi, pohodlných sedačiek pohyblivými takmer vo všetkých smeroch, zvukom najvyššej kvality a pridanými efektmi ako je vietor, vodná para pri jazde okolo vodopádu alebo jemné šteklenie na nohách, imitujúce letiace vážky.

 

Z pestrej ponuky viac ako 22 filmov žánrov adventure, fantasy, thriller alebo horor si vyberie skutočne každý. Staňte sa súčasťou filmu, zatáčky režte ako pravý závodník alebo leťte hore k nebesiam a nechajte sa baviť a desiť zároveň.

 

Prvotriedne animácie majú dĺžku 5 - 6 minút, konkrétny film si vyberiete až na mieste, a to bez nutnosti rezervácie. Pre vytvorenie neskutočného sveta ilúzií a Vášho maximálneho pohodlia a súkromia majú sály iba štyri sedadlá.

 
 
Dnes 09:00 - 21:00

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.